Anglická školka v Pruhonické labuti je jedinečný projekt velmi vysoké úrovně s cílem rozvíjet potenciál, talent a nadání u dětí . Vzdělávacím záměrem je navodit cizojazyčné prostředí, které budou děti vnímat jako své přirozené. Anglický jazyk děti obklopuje během celého dne při hře i vzdělávacím programu, který je v souladu se školním vzdělávacím programem dle MŠMT. Lektoři anglického jazyka mají certifikáty opravňující k výuce cizího jazyka dětí předškolního věku.

Individuální péče pouze s rodilým mluvčím ve skupince max po 8 dětech podle daných vzdělávacích celků, které jsou vytvořené na míru.  Veškeré činnosti provádíme  pouze v angličtině a tak se děti pomocí hudby, písniček, říkadel a her nenásilně učí cizímu jazyku. Během procházek, výletů, akcí, volné hry, pobytu na zahradě jsou s dětmi pouze rodilí mluvčí. Motivujeme děti tak, aby byly fascinovány novými podněty, zažily spousty zážitků. Díky tomu přijímají cizojazyčné prostředí lehce a jako něco běžného.

OTEVÍRACÍ DOBA 7.30 - 18:00 hod

Z anglické školky děti odchází do základní školy:

  • nadstandardně připravené na přechod do základní školy, schopné složit přijímací zkoušky na prestižních základních školách

  • plynně hovořící anglicky

  • anglický jazyk vnímají jako vlastní (společně s českým), s přízvukem rodilého mluvčího

  • rozhled v nejrůznějších dovednostech, díky naší bohaté nabídce zájmových kroužků

  • anglický jazyk používají v běžném životě, rozumí všemu, plně se vyjadřují a nebojí se anglicky mluvit

  • všestranný rozvoj dětské osobnosti

Novinky a zajímavosti

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Ve školkách nám začal nový školní rok a my jsme ho přivítali 4. 9. 2017 ve velkém stylu. Jsme rádi, že jste s námi ve školce Trojská a Průhonická labuť. Více fotek z prvního dne naleznete v galerii.

TERMÍNY TŘÍDNÍCH SCHŮZEK

18. 9. 16:30 Trojská labuť - tříleťáci a čtyřleťáci / 18. 9. 18:00 Trojská labuť - před předškoláci / 19. 9. 16:30 Trojská labuť - jesličky / 19. 9. 18:00 Trojská labuť - předškoláci / 20. 9. 18:00 Průhonická labuť - předškoláci

OD ŘÍJNA 2017 ZAČÍNÁ KERAMIKA

Máme velkou radost!!! Od měsíce října si s dětmi budeme užívat keramickou dílnu, protože jsme do školek pořídili keramickou pec, kroužek povede naše výtvatnice Terezka a moc se těší na jejich šikovné ručičky.

Jedinečný projekt centra Průhonická labuť

tvoří soukromá anglická školka, česko-anglická školka a jesle pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů. Soukromá jazyková školka Trojská a Průhonická labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí. Mateřská škola Průhonická a Trojská labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb.

Dále u Nás najdete:

JEDINEČNÉ PROSTŘEDÍ – VÝUKA AJ S RODILÝMI MLUVČÍMI – UNIKÁTNÍ ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.