Program a vzdělávání

DĚTI JSOU BĚHEM CELÉHO DNE S RODILÝMI MLUVČÍMI V ANGLICKY MLUVÍCÍM PROSTŘEDÍ.

ANGLICKÉ VZDĚLÁVÁNÍ:

Anglickému jazyku se u nás děti učí přirozeně, zábavnou formou během našeho komplexního vzdělávacího programu. Je součástí výuky a běžného pobytu ve školce a v jesličkách každý den. Jazyk vyučují angličtí rodilí mluvčí, s certifikáty. Učitelé jsou speciálně vyškoleni pro výuku předškolních dětí.

Zábavná výuka probíhá i za pomoci flash karet, písniček, říkadel, tanečků, maňásků, her. Pomocí je rovněž interaktivní tabule, didaktické pomůcky a knihy pro rozvoj slovní zásoby.

DOPROVODNÉ A ZÁJMOVÉ AKTIVITY:

  • nabízíme bohatý výběr zájmových kroužků, denně probíhají 4 zájmové aktivity, více sekce kroužky, naleznete ZDE.
  • spolupracujeme s klinickým logopedem a logopedickým preventistou, kteří dbají na správný vývoj řeči, vše v ceně školkovného, více o logopedické péči se dočtete ZDE.
  • podporujeme a učíme děti enviromentálnímu vzdělávání, ochraně a hezkému postoji k přírodě a všemu živému. 
  • každý týden minimálně jeden vzdělávací výlet za dobrodružstvím
  • výuka plavání, tenisu, golfu a jízdy na koních pod dohledem profesionálních trenérů
  • pořádáme několikrát ročně ozdravné pobyty a školky v přírodě
  • motivující a bezpečné prostředí -  hudební místnost, velká herna, sportovní sál a další.

Novinky a zajímavosti

Čarodějnický rej ve školce

Jako každý rok i k nám přilétají čarodejnice ze všech koutů světa. Proto jsme jim připravili nádherný program, plný soutěží, písniček, dobrého jídla a nechyběly ani grilované špekáčky.

Velikonoce ve školce

Velikonoce ve školce jsme strávili s velkou radostí. Seznámili jsme se s tradicemi a zvyky v Česku, ale také jsme se dozvěděli, jak to chodí v jiných zemích. Nechyběla nabarvená či polepená vajíčka, hledání ztraceného košíku od velikonočního zajíčka, pečení beránka či výroba velikonoční dekorace. Holky jsme pohladili pomlázkou a kluky zase potěšili koledou.

Letiště Kbely

V Trojské labuti děti navštivily letiště Kbely. Byl to krásný zážitek. Děti viděly nejen venkovní prostory, ale díky skvělému personálu se mohly podívat, jak to vypadá uvnitř letadla. Kde sedí pilot a dozvěděly se, co vše musí umět, aby takové letadlo vzlétlo

Den svatého Patrika

Jako každý rok jsme v Trojské i Průhonické labuti slavili den Svatého Patrika. Nechybělo zelené oblečení, zelené jídlo, no zkrátka jsme málem zezelenali všichni a všechno. Zatančili jsme si irský tanec, který k tomuto svátku patří a vyrobili Leprikony a čtyřlístky. Říká se, že je to svátek lumpáren, tak i u nás to tak bylo...

Školka v přírodě

Na školku v přírodě jezdíme několikrát do roka. Jezdíme do krásné vesničky nedaleko Jílové u Prahy. Naše chatička je určena pouze pro účely našich školek a pobytů s dětmi, je obklopena přírodou a lesy. Vydali jsme se za příběhem: Cesta kolem světa. Navštívili jsme řeku Berounku a jako každý rok jsme si opékali špekáčky, hráli na kytaru a zpívali táborákové písně.

Den Země

Každoročně naše školka oslavuje Den Země. Je to pro nás i pro naše děti velmi důležité. Musíme si osvojit, že příroda je naší součástí. Proto se snažíme uklízet v našem okolí, třídíme odpad a učíme se, co vše můžeme pro naši Zemi udělat. V tento den jsme sázeli kytičky a bylinky, uklízeli v okolí školky a užívali si zábavu na čerstvém vzduchu.

Vzdělávací blok VESMÍR

Jako každý týden se nám mění vzdělávací aktivity a tématické bloky. které jsou přispůsobeny dětem v mateřské škole. Tento týden jsme se vydali do vesmíru. Pro děti to byla jedna velká zábava. Nejen, že si vyrobily vlastní rakety, ale také se seznámily se sluneční soustavou a naučili se jednotlivé pojmy z vesmíru.

Jedinečný projekt centra Průhonická labuť

tvoří soukromá anglická školka, česko-anglická školka a jesle pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů. Soukromá jazyková školka Trojská a Průhonická labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí. Mateřská škola Průhonická a Trojská labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb.

Dále u Nás najdete:

JEDINEČNÉ PROSTŘEDÍ – VÝUKA AJ S RODILÝMI MLUVČÍMI – UNIKÁTNÍ ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.