Jazyková školka Praha 4

Soukromá anglická školka Praha 4 je jedinečným projektem velmi vysoké úrovně na překrásném místě v Praze Průhonicích v největším centru Funpark Žirafa v ČR. Mateřská škola Trojská labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb. Soukromá jazyková školka Průhonická labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí.

Radost z pohybu nabídnou dětem zájmové kroužky - plavání, balet, golf, tennis a další pohybové aktivity. Rozvíjet výtvarné cítění mohou děti ve výtvarných kroužcích - keramika nebo šikovné ručičky. Veřejnost zveme na kurzy angličtiny pro děti.
Školka disponuje I care systémem, nejnovější interaktivní tabulí, keramickou dílnou, nejlepšími didaktickými pomůckami a bohatým vybavením. Je dětským rájem skýtajícím plno zábavy ve spojení s hravou a kvalitní výukou anglického jazyka pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů, se speciální pedagogickou péčí, logopedickým kroužkem a předškolními programy. Individuální péče o děti v malých skupinkách a zájmové kroužky doplňují programy, podporující zdraví vašich dětí.


Soukromá školka Průhonická labuť a jesle se nachází v pěší vzdálenosti od autobusové zastávky Čestlice Asbis. Parkoviště pro osobní auta je přímo před budovou školky. Neváhejte nás kontaktovat. Soukromá školka Průhonická labuť se nachází na adrese: Obchodní 106, Čestlice, 251 70. Kromě kontatních údajů a mapy naleznete přihlášku do školky či jeslé a formuláře pro registraci či přihlášení rodičů dětí navštěvujících Trojskou labuť.

 

Novinky a zajímavosti

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Ve školkách nám začal nový školní rok a my jsme ho přivítali 4. 9. 2017 ve velkém stylu. Jsme rádi, že jste s námi ve školce Trojská a Průhonická labuť. Více fotek z prvního dne naleznete v galerii.

TERMÍNY TŘÍDNÍCH SCHŮZEK

18. 9. 16:30 Trojská labuť - tříleťáci a čtyřleťáci / 18. 9. 18:00 Trojská labuť - před předškoláci / 19. 9. 16:30 Trojská labuť - jesličky / 19. 9. 18:00 Trojská labuť - předškoláci / 20. 9. 18:00 Průhonická labuť - předškoláci

OD ŘÍJNA 2017 ZAČÍNÁ KERAMIKA

Máme velkou radost!!! Od měsíce října si s dětmi budeme užívat keramickou dílnu, protože jsme do školek pořídili keramickou pec, kroužek povede naše výtvatnice Terezka a moc se těší na jejich šikovné ručičky.

Jedinečný projekt centra Průhonická labuť

tvoří soukromá anglická školka, česko-anglická školka a jesle pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů. Soukromá jazyková školka Trojská a Průhonická labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí. Mateřská škola Průhonická a Trojská labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb.

Dále u Nás najdete:

JEDINEČNÉ PROSTŘEDÍ – VÝUKA AJ S RODILÝMI MLUVČÍMI – UNIKÁTNÍ ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.