Jazyková školka a jesle Průhonická labuť

Jedinečný koncept centra Průhonická labuť tvoří akreditovaná anglická školka, česko-anglická školka a jesle Praha 4.  

Nadstandardní péče o děti v bezpečném a motivujícím prostředí pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů.

Mateřská škola Průhonická labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb.

Jazyková školka Průhonická labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí.

Průhonická labuť je dětským rájem skýtajícím plno zábavy a zájmových kroužků  ve spojení s hravou a kvalitní výukou anglického jazyka po celý den, se speciální pedagogickou péčí, logopedickým kroužkem a předškolními programy.

Individuální péče o děti v malých skupinkách a zájmové kroužky doplňují programy, podporující zdraví vašich dětí. Klademe důraz na zdravý, racionální stravovací a pitný režim.

Nacházíme se na překrásném místě v Praze Průhonicích v největším centru Funpark Žirafa v ČR. 

Radost z pohybu nabídnou dětem zájmové kroužky vedené profesionálními lektory - plavání, balet, golf, tennis a další pohybové aktivity. Rozvíjet výtvarné cítění mohou děti ve výtvarných kroužcích - keramika nebo šikovné ručičky.  Mezi oblíbené hudební kroužky patří  tanečky a flétnička. 


Školka disponuje I care systémem, nejnovější interaktivní tabulí, nejlepšími didaktickými pomůckami a bohatým vybavením.

Během roku pořádáme ozdravné pobyty, školky v přírodě, každý týden pořádáme výlety s dětmi do přírody a za poznáním.


Soukromá školka Průhonická labuť a jesle se nachází v pěší vzdálenosti od autobusové zastávky Čestlice Asbis. Parkoviště pro osobní auta je přímo před budovou školky. Neváhejte nás kontaktovat. Soukromá školka Průhonická labuť se nachází na adrese: Obchodní 106, Čestlice, 251 70. Kromě kontatních údajů a mapy naleznete přihlášku do školky či jeslé a formuláře pro registraci či přihlášení rodičů dětí navštěvujících Trojskou labuť.

 

Novinky a zajímavosti

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Ve školkách nám začal nový školní rok a my jsme ho přivítali 4. 9. 2017 ve velkém stylu. Jsme rádi, že jste s námi ve školce Trojská a Průhonická labuť. Více fotek z prvního dne naleznete v galerii.

TERMÍNY TŘÍDNÍCH SCHŮZEK

18. 9. 16:30 Trojská labuť - tříleťáci a čtyřleťáci / 18. 9. 18:00 Trojská labuť - před předškoláci / 19. 9. 16:30 Trojská labuť - jesličky / 19. 9. 18:00 Trojská labuť - předškoláci / 20. 9. 18:00 Průhonická labuť - předškoláci

OD ŘÍJNA 2017 ZAČÍNÁ KERAMIKA

Máme velkou radost!!! Od měsíce října si s dětmi budeme užívat keramickou dílnu, protože jsme do školek pořídili keramickou pec, kroužek povede naše výtvatnice Terezka a moc se těší na jejich šikovné ručičky.

Jedinečný projekt centra Průhonická labuť

tvoří soukromá anglická školka, česko-anglická školka a jesle pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů. Soukromá jazyková školka Trojská a Průhonická labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí. Mateřská škola Průhonická a Trojská labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb.

Dále u Nás najdete:

JEDINEČNÉ PROSTŘEDÍ – VÝUKA AJ S RODILÝMI MLUVČÍMI – UNIKÁTNÍ ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.