Jazyková školka a jesle Průhonická labuť

Jedinečný koncept centra Průhonická labuť tvoří akreditovaná anglická školka, česko-anglická školka a jesle Praha 4.  

Nadstandardní péče o děti v bezpečném a motivujícím prostředí pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů.

Mateřská škola Průhonická labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb.

Jazyková školka Průhonická labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí.

Průhonická labuť je dětským rájem skýtajícím plno zábavy a zájmových kroužků  ve spojení s hravou a kvalitní výukou anglického jazyka po celý den, se speciální pedagogickou péčí, logopedickým kroužkem a předškolními programy.

Individuální péče o děti v malých skupinkách a zájmové kroužky doplňují programy, podporující zdraví vašich dětí. Klademe důraz na zdravý, racionální stravovací a pitný režim.

Nacházíme se na překrásném místě v Praze Průhonicích v největším centru Funpark Žirafa v ČR. 

Radost z pohybu nabídnou dětem zájmové kroužky vedené profesionálními lektory - plavání, balet, golf, tennis a další pohybové aktivity. Rozvíjet výtvarné cítění mohou děti ve výtvarných kroužcích - keramika nebo šikovné ručičky.  Mezi oblíbené hudební kroužky patří  tanečky a flétnička. 


Školka disponuje I care systémem, nejnovější interaktivní tabulí, nejlepšími didaktickými pomůckami a bohatým vybavením.

Během roku pořádáme ozdravné pobyty, školky v přírodě, každý týden pořádáme výlety s dětmi do přírody a za poznáním.


Soukromá školka Průhonická labuť a jesle se nachází v pěší vzdálenosti od autobusové zastávky Čestlice Asbis. Parkoviště pro osobní auta je přímo před budovou školky. Neváhejte nás kontaktovat. Soukromá školka Průhonická labuť se nachází na adrese: Obchodní 106, Čestlice, 251 70. Kromě kontatních údajů a mapy naleznete přihlášku do školky či jeslé a formuláře pro registraci či přihlášení rodičů dětí navštěvujících Trojskou labuť.

 

Novinky a zajímavosti

Čarodějnický rej ve školce

Jako každý rok i k nám přilétají čarodejnice ze všech koutů světa. Proto jsme jim připravili nádherný program, plný soutěží, písniček, dobrého jídla a nechyběly ani grilované špekáčky.

Velikonoce ve školce

Velikonoce ve školce jsme strávili s velkou radostí. Seznámili jsme se s tradicemi a zvyky v Česku, ale také jsme se dozvěděli, jak to chodí v jiných zemích. Nechyběla nabarvená či polepená vajíčka, hledání ztraceného košíku od velikonočního zajíčka, pečení beránka či výroba velikonoční dekorace. Holky jsme pohladili pomlázkou a kluky zase potěšili koledou.

Letiště Kbely

V Trojské labuti děti navštivily letiště Kbely. Byl to krásný zážitek. Děti viděly nejen venkovní prostory, ale díky skvělému personálu se mohly podívat, jak to vypadá uvnitř letadla. Kde sedí pilot a dozvěděly se, co vše musí umět, aby takové letadlo vzlétlo

Den svatého Patrika

Jako každý rok jsme v Trojské i Průhonické labuti slavili den Svatého Patrika. Nechybělo zelené oblečení, zelené jídlo, no zkrátka jsme málem zezelenali všichni a všechno. Zatančili jsme si irský tanec, který k tomuto svátku patří a vyrobili Leprikony a čtyřlístky. Říká se, že je to svátek lumpáren, tak i u nás to tak bylo...

Školka v přírodě

Na školku v přírodě jezdíme několikrát do roka. Jezdíme do krásné vesničky nedaleko Jílové u Prahy. Naše chatička je určena pouze pro účely našich školek a pobytů s dětmi, je obklopena přírodou a lesy. Vydali jsme se za příběhem: Cesta kolem světa. Navštívili jsme řeku Berounku a jako každý rok jsme si opékali špekáčky, hráli na kytaru a zpívali táborákové písně.

Den Země

Každoročně naše školka oslavuje Den Země. Je to pro nás i pro naše děti velmi důležité. Musíme si osvojit, že příroda je naší součástí. Proto se snažíme uklízet v našem okolí, třídíme odpad a učíme se, co vše můžeme pro naši Zemi udělat. V tento den jsme sázeli kytičky a bylinky, uklízeli v okolí školky a užívali si zábavu na čerstvém vzduchu.

Vzdělávací blok VESMÍR

Jako každý týden se nám mění vzdělávací aktivity a tématické bloky. které jsou přispůsobeny dětem v mateřské škole. Tento týden jsme se vydali do vesmíru. Pro děti to byla jedna velká zábava. Nejen, že si vyrobily vlastní rakety, ale také se seznámily se sluneční soustavou a naučili se jednotlivé pojmy z vesmíru.

Jedinečný projekt centra Průhonická labuť

tvoří soukromá anglická školka, česko-anglická školka a jesle pod vedením rodilých mluvčí a certifikovaných pedagogů. Soukromá jazyková školka Trojská a Průhonická labuť je součástí MENSY ČR pro všestranný rozvoj nadání u dětí. Mateřská škola Průhonická a Trojská labuť je akreditovaným zařízením pod MŠMT ČR podle zákona č. 561/2004 Sb.

Dále u Nás najdete:

JEDINEČNÉ PROSTŘEDÍ – VÝUKA AJ S RODILÝMI MLUVČÍMI – UNIKÁTNÍ ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.